מידע כללי על היער השחור Schwarzwald

  
טריפדיה

קטגוריה מארגן מדינה
חודש שפה סוג הטיול
הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
שם
דוא"ל


היער השחור Schwarzwald 
היער השחור Schwarzwald נמצא במדינת באדן וירטמברג בחלקה הדרום מערבי של גרמניה. מקור שמו של היער השחור נובע מצפיפות העצים אשר לא נותנים לקרני השמש לחדור בעדן ונותנים שחושת חושך.
האזור משופע באתרי ספא, מעיינות מרפא, כפרים ציוריים, אויר הרים צלול, מעיינות מים מינרלים מסלולי הליכה הליכה ורכיבה באופניים ואטרקציות רבות נוספות ומעניינות. האיזו רידוע בייצור שעוני קוקייה והמקומיים רותמים שעות רבות על מנת לייצר את המיוחדים מבין שעוני הקוקייה הקיימים בעולם.

עיקר התנועה באיזור היעד השחור תהיה ברכב, אבל ניתן לשכור אופניים ולעשות לפחות חלק מהזמן ברכיבה על מנת להגיע למקומות שלא היתם מגיעים עם הרכב ולהנות מהנופים והריחות שהרכב לא יספק לכם.

היער השחור הוא יערות מרתק, צבעונים והמגוונים ביותר בעולם. אורכו של היער השחור הוא 170 ק"מ, רוחבו של היער השחור בצפון (Pforzheim) הוא כ-20 ק"מ, ובדרום (Waldshut) רוחבו מגיע ללמעלה מ-60 ק"מ. היער השחור נמצא על רכס הרים לא גבוה במיוחד: הפסגה הגבוהה ביותר בדרום בגובה של 1493 מטר (Feldberg). במערב היער השחור משתפל אל עמק הריין בגובה של 200 מטר. היער שנחצה על ידי עמקים רחבים  וקניונים צרים, היער השחור משופע בנחלים, במעיינות ובאגמים. היער הוא מקום אידיאלי לטיולי אופניים וטיולים רגליים, שייט קייקים.

אם אתם לנים בכפרי היער השחור, נוסף על עלות החדר קיים מס של שני יורו ללילה שניקרה KURTAX זהוא מס נופש שנהוג בגרמניה. תמורת תשלום זה תקבלו כרטיס תייר אשר יקנה לכם הנחות באתרקציות תיירותיות, כמו מוזאונים ארועי תרבות כניסה לאתרים ציבוריים השכרת אופניים ועוד. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם לא מפספסים אף הנחה, בכל לשכת תיירות מקומית תקבלו את שימת המקומות אשר מכבדים את כרטיס ההנחות.

המקומיים סובלנים מאוד לתיירים ומסבירי פנים. מומלץ להעזר בהם. את הטיפים הקטנים של אותו מקום רק הם יודעים הם ישתפו אתכם במידע בחפץ לב. האזור ידוע גם באוכל המשובח, העוגות היינות וכמובן הבירות. לא מומלץ לחסוך כאן, כנסו למסעדה טובה וההנאה מובטחת.

 

.
הצג מפה גדולה יותרמאמרים נוספים היער השחור Schwarzwald


מסלול השעונים


השווצרים ידועים בשעונים שלהם, אבל לא רק הם יצרו שעונים. גם אזור היער שהחור היה ידוע ביצור השעונים שלו ועדות לכך ניתן למצא עד היום. גם יצרני שעונים שעדיין מיצרים וגם אוספים שונים ומשונים אשר מוצגים למבקרים באזור. אחת המזכרות היפות מאזור זה הוא שעון קיקיה שנעשה בכפרי היער השחור.באדן באדן Baden-Baden


המעינות החמים הנובעים בבאדן באדן היו יודעים כבר עם קיבוש הרומאים, כבר אז ניצלו הרומאים את המקום והקימו חמם אשר את שרידיו אנו יכולים לראות גם היום. סגולות המים החמים עזרו להם להעביר את השהות שם. מאז ועד הום משמש המקום כמקום מרפא שמושך אליו מבקרים אשר רוצים לשפר את איכות חייהם והממון נימצא בכיסם, לגבי ממונם לא בטוח, אחרי ביקור בקזינו הממוקם בעיר לא כולם יצאו מורבחים.