טיולים וטיסות

  
טריפדיה

קטגוריה מארגן מדינה
חודש שפה סוג הטיול
הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
שם
דוא"ל


לקהל הגולשים שלום,
אתר הטיולים טריפדיה עלה לאוויר, על מנת לרכז מידע עבורכם על טיולים, טיסה ועל תחום התיירות במקום אחד רוב המידע הניתן כאן על טיולים וטיסות נמצא ברשת אך צריך לחפש אותו. רכזנו לכם את המידע על תיירות וטיולים וטיסה עבורכם. אין זה אומר שאנו ממליצים על אתר או חברה או שרות או טיולים או טיסה או כל דבר אחר. 
אנו מעונינים שאתם הגולשים תקחו חלק פעיל בבנית מאגר המידע הזה, הינכם מוזמנים להוסיף תגובות לאתר על חוויות מטיולים, וטיסה שלכם או להמליץ לנו על דברים שחסרו לכם באתר.
אנו מאחלים לכם גלישה נעימה ונסיעה טובה בטיסה או בטיולים הבאים שלכם.

 

 

חווית אוכל שונה בטיול
ישנן הרבה מאוד סוגיות שקשורות לאכל ועוד כאשר אנו טסים לחו"ל כמו למצא אוכל כשר לאוכלי הכשר או למצא אוכל צמחוני, טבעוני, ללא לקטוז והרשימה עוד ארוכה. חלק מהמטיילים לוקחים אוכל מהארץ על מנת להתגבר על המכשול הזה. אבל ניתן להערך מראש

למאמר המלא לחצו כאן

couchsurfing אירוח ביתי
שנן אפשרויות לינה רבות בחו"ל בתי מלון, צימרים, אפשר ליפול על חברים אם יש, אך יש גם דרך נוספת של אירוח בבתים פרטיים.
דרך זו לא מתאימה לכל אחד, היא מיועדת בעיקר ללא מפונקים. בקישור לאתר המצורף תמצאו דרך נוספת להתארח בבתים של אנשים נחמדים שישמחו לארח אתכם ולא ממש בטוח שתצטרכו לארח אותם בתמורה.
למאמר המלא לחצו כאן
התמקדות והתמחות באזורי תיירות
התמחות ממוקדת ביעד של משרדי נסיעות וספקי תיירות, תיתן לכם הנוסעים יתרון רב בתכנון הנסיעה שלכם. הטיפים הקטנים שעושים את ההבדל, התאמת מלונות בדיוק לצרכים שלכם ולמחירים שמתאימים לכם ללא הפתעות כשתגיעו למלון. מידע אמין על אירועים ופסטיבלים מקומיים ואטרקציות. תוכלו לקבל מידע מדוייק על טיולי משפחות עם ילדים, הרי לא כל מה שמתאים לילדים בני 5 יתאים גם לילדים בני 13 וכו'. 
למאמר המלא לחצו כאן
דירות נופש באירופה
הפתרון של דירות נופש בערים הגדולות נותר מימד חדש למטייל, ולא רק במחירי הלינה. כשאנו יוצאים עם שלושה ילדים וצריכים שני חדרים, בתי המלון לא נלהבים להבטיח לנו חדרים עם דלת מקשרת ולא תמיד יש בבתי המלון חדרים מסוג זה. דירת הנופש פותרת לנו את הבעיה. בדרך כלל בדירות הנופש יש בנוסף גם מטבחון מאובזר או מאובזר חלקית
למאמר המלא לחצו כאן
מוצר חדש בתיירות הישראלית -  אייר-קרוז 
AirCruise ™ Mauiva
הוא טיול מאורגן שממקסם את הזמן וההנאה של התייר על ידי שדרוג הטיול מהכביש לשמיים. חופשה מהפכנית זו מאפשרת חופש מטרדות הטיול הרגילות ומבטיחה חוויה ייחודית ואותנטית לחלוטין. עצם השימוש במטוסים פרטיים ובשדות תעופה פרטיים חוסך לתיירים זמן יקר, לא רק בשינוע ממקום למקום, אלא גם מונע מהם את התורים הארוכים וזמן יקר שתיירים מבזבזים בשדות תעופה רגילים. יש יותר זמן כדי לראות יותר ולעשות יותר, כל זה במחיר זהה או נמוך מטיול ממוצע באוטובוס או ברכב במסגרת ה"טוס וסע".
למאמר המלא לחצו כאן
טיול מאורגן
לאחר בחירת יעד לנסיעה מהם הדברים שיש לשים לב אליהם בבחירת טיול מאורגן? יש כל כך הרבה חברות בשוק המציעות טיול לאותו יעד אבל יש הבדלי מחירים בין חברה לחברה.
למאמר המלא לחצו כאן
חו"ל עם ילדים בטיולים מאורגנים
כבר הרבה מאוד נכתב על חו"ל עם ילדים בטיולים לנוסע העצמאי, אבל איך אני בוחר טיול מאורגן יחד עם כל בני המשפחה כשיש לי פערי גילאים בין הילדים? או כשהילדים כבר בגיל ההתבגרות ויש להם רצונות משלהם ונסיעה עם החברה שמרתקת אותם יותר.
למאמר המלא לחצו כאן
טיולי גורמה, יין ושוקולד
אנו נחשפים בטלוויזיה יותר ויותר לתוכניות אוכל עד שלפעמים נראה  שכל הערוצים בארץ הפכו להיות ערוצי אוכל, ולא אחת אותו שף יכול להופיע בו-זמנית  בשניים או אפילו בשלושה ערוצים. זה טוב? זה לא טוב? מכיוון שאני לא מבקר טלוויזיה וגם לא מבקר מסעדות, אבל כן מבקר במסעדות - אני מתעניין באוכל טוב, יין טוב, ובאווירה טובה.
למאמר המלא לחצן כאן

הטרנד המתחדש של כפרי הנופש באירופה
כפרי הנופש למשפחות באירופה מתחילים להתגלות שוב ע"י התייר הישראלי. רובנו הכרנו את כפרי הנופש בהולנד של רשת לנדל אשר מציעה כ-60 כפרים בכל רחבי הולנד,  היום מציעה הרשת פרט לכפרים בהולנד גם כפרי נופש בבלגיה גרמניה, שוויץ אוסטריה וצ'כיה.
למאמר המלא לחצו כאן